Mazda 6 2006 kombi 1.8 do sprzedania

Pojawiła się u nas nasza specjalność – czyli kolejne egzemplarz I generacji Mazdy 6. Kombi z 2006 r., czyli wersja po liftingu. Auto pochodzi z Holandii i ma 234000 km przebiegu. Trochę więcej niż inne w ogłoszeniach, ale z tamtych większość ma przecież zmniejszony przebieg.

Auto jest całkiem ładnie utrzymane, zawieszenie i silnik pracują dobrze. Wstawiliśmy mu nowiutki akumulator. Wnętrze ładne i tu ciekawostka, jest to nasza trzecia Mazda 6 z 2006 i wszystkie miały dokładnie taką samą tapicerkę i kolorystykę deski rozdzielczej. Drugie spostrzeżenie – we wszystkich egzemplarzach schodzi lakier z hamulca ręcznego i łatwa do uszkodzenia jest kieszeń w siedzeniu pasażera. Takie drobne przypadłości Mazdy 6 GY.

Ten egzemplarz miał malowany prawy próg oraz, być może, malowane lub wymieniane lewe drzwi – ale tu nie mamy pewności. Poza tym lakier wydaje się oryginalny, szyby również. Jest trochę korozji na lewym tylnym nadkolu, ale nie więcej niż standard w tym modelu. Poza tym lakier generalnie jest ładny. Dość rzadki grafitowy kolor.

Auto oferujemy w promocyjnej cenie 10900 zł.

Możemy je przygotować całkowicie, tzn. wymienić tarcze hamulcowe, klocki i zrobić przegląd olejowy – czyli to, co się robi po zakupie przy każdym samochodzie.

Zapraszamy do kontakt:

kontakt@japan-cars.eu

tel. 605-561-858

Mazda 6 2006 1.8 kombi

Mazda 6 2006 1.8 kombi

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *